Skip to Content

2016 година

2016 година

17 международен конкурс, Евора, Португалия

Веселина Кръстева - златен медал

Даная Аспарухова - сребърен медал

Цветина Борисова

Силвия Александрова

Нели Стефанова

Мария-Десислава Борисова

Магдалена Тонева

Йоана Пламенова

Деница Тихомирова

Анита Пъкова

Адриана Аспарухова

 

Международен конкурс, Крайова, Румъния

Йоана Иванова- първо място

Магдалена Тонева - първо място

Анастасия Цветанова - второ място

Полина Александрова - второ място

Петъо Петров - второ място

Ива Василева - трето място

Любомира Минчева - трето място

35 МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС "БИТОЛЯ2016"

Василена Александрова - златна палитра- диплома за най-високи индивидуални постижения

Студио"Рениарт" - почетен диплом

MЕЖДУНАРОДНА ХУДОЖЕСТВЕНА ИЗЛОЖБА, НОВА ЗАГОРА

Изабел Спасова - почетен диплом

МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС "ТЪПАН БИЕ, ХОРО СЕ ВИЕ", МОНТАНА

Кристина Иванова - първо място в групата от 12 до 15 г

Магдалена Тонева - поощрителна награда

Изабел Спасова - поощрителна награда

Симона Георгиева - поощрителна награда

Борис Миленов - поощрителна награда

 

2015 година

 

 МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС "АРОМАТЪТ НА РАЗЦЪФТЯБАЩОТО ИЗКУСТВО" - ИНДИЯ

Мила Иванова - златен медал

Анита Пъкова - почетен диплом

Магдалена Тонева - почетен диплом

Магдалена Томова - почетен диплом

Анастасия Цветанова - награда на журито

20 МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС "ЕТНИЧЕСКИ КОСТЮМИ И ФОЛКЛОРНИ ТАНЦИ НА МОЯ НАРОД" - СЛОВЕНИЯ

Анастасия Цветанива - диплом за уникални постижения в първа възпастова група до 10 години

Калина Михайлова - диплом за уникални постижения във втора възрастова група до 15 години

Любомира Минчева - диплом за уникални постижения в групата до 15 години

Ива Иванова - диплом за уникални постижения в групата до 15 години

 

2014 година

 

МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС "АРОМАТЪТ НА РАЗЦЪФТЯВАЩОТО ИЗКУСТВО"- ИНДИЯ

Виктория Николаева - златен медал

Дарина Руменова - награда на журито

Весела Ивова - награда на журито

Веселина Цветанова - почетен диплом

Ива Еленкова - почетен диплом

Любослав Славев - почетен диплом

Рени Петрова - диплом за изявен педагог

19МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС "ЕТНИЧЕСКИ КОСТЮМИ И ФОЛКЛОРНИ ТАНЦИ НА МОЯ НАРОД"- СЛОВЕНИЯ

Сияна Яворова Джелепска - диплом за уникални постижения в групата до 10 години

Магдалена Тонева - диплом за уникални постижения в групата до 10 години

Любослав Георгиев Славев - диплом за уникални постижения в групата от 10 до 15 години.

Рени Петрова - диплом за промотиране на детско и младежко творчество

 

ГРАФИТИ КОНКУРС „ЗАЕТост.BG, НЕ ДАВАЙ ЗАЕТО -  БЪДИ ЗАЕТ!” - ВИДИН

Веселина Кръстева – трето място

Гергана Сталева – грамота за отлично представяне

Гергана Иванова – грамота за отлично представяне

Любослав Славев - грамота за отлично представяне

Борис Радков - грамота за отлично представяне

 

 11 МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС „ЦВЕТОВЕТЕ НА ЕСЕНТА”- РУМЪНИЯ

Калина Ачкова – специална награда

Сияна Яворова – първо място

Елица Георгиева – второ място

Мила Емилова – първо място


МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС "АРОМАТЪТ НА РАЗЦЪФТЯВАЩОТО ИЗКУСТВО"- ИНДИЯ

Виктория Николаева - златен медал

Дарина Руменова - награда на журито

Весела Ивова - награда на журито

Веселина Цветанова - почетен диплом

Ива Емилова - почетен диплом

Любослав Славев - почетен диплом

Рени Петрова - диплом за изявен педагог

19 МЕЖДУНАРОДНА ИЗЛОЖБА "ЕТНИЧЕСКИ ОБИЧАИ И КУЛТУРА НА МОЯ НАРОД"- СЛОВЕНИЯ

Сияна Яворова Джелепска - диплом за уникални постижения в групата до 10 години

Магдалена Тонева - диплом за уникални постижения в групата до 10 години

Любослав Георгиев Славев - диплом за уникални постижения в групата от 10 до 15 години.

Рени Петрова - диплом за промотиране на детско и младежко творчество

 МЕЖДУНАРОДНА МЛАДЕЖКА ИЗЛОЖБА-НОВА ЗАГОРА 

Яна Александрова-почетен диплом

НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС-ИЗЛОЖБА "КРАВА,КРАВИЧКА,СИРЕНЦЕ И МЛЕКЦЕ''-НИКОПОЛ

Борис Радославов- второ място

Йоана Пламенова - книга

Петьо Петьов-книга

Кристина Борисова-книга

Рени Борисова-книга

МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС "БАЩИТЕ ПО СВЕТА"- ОСЛО,НОРВЕГИЯ

Наталия Миленова-почетен диплом

Адриана Георгиева-почетен диплом

Йоана Пламенова -почетен диплом

Изабел Спасова - почетен диплом

Сияна Яворова- почетен диплом

Петко Иванов- почетен диплом

РЕГИОНАЛЕН КОНКУРС "МОЯТА ЛЮБИМА КАРТИНА" - ХГ "КИРИЛ ПЕТРОВ"- МОНТАНА 

Василена Иванова - второ място

Калина Михайлова- трето място

МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС "ТЪПАН БИЕ,ХОРО СЕ ВИЕ" - МОНТАНА,БЪЛГАРИЯ

Василена Иванова-второ място

Ива Еленкова- поощрителна награда

Калина Михайлова- поощрителна награда

Сияна Яворова - поощрителна награда

КОНКУРС  "ВЪЛШЕБСТВОТО НА СЕЗОНИТЕ" на ОП"МЛАДЕЖКИ ЦЕНТЪР" и АСТРОНОМИЧЕСКА ОБСЕРВАТОРИЯ-ХАСКОВО

Вяра Петрова - първо място

Наталия Миленова - поощрителна награда

 

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА ДЕТСКА РИСУНКА С БАЛКАНСКО УЧАСТИЕ "Пролет върху листа", Кюстендил

Грамота за отлично представяне на Студио"Рениарт" и албум на Владимир Димитров МАЙСТОРА

 

2013 година

МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС - ИЗЛОЖБА -ХОНГ КОНГ

Ива Еленкова Иванова - почетна грамота

 

МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС ЗА РИСУНКА "ТРАДИЦИОННАТА АРХИТЕКТУРА НА МОЯ НАРОД" - МУЗЕЙ ГОЛЕЩИ, РУМЪНИЯ

 

Глория Харалампиева - Второ място

 

МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС  "RAINBOW", РУМЪНИЯ

Василена Димитрова - второ място в секция живопис

Василена Иванова - специална награда в секция живопис

Еделина Николаева- специална награда в секция специална техника

 

18 Международен конкурс за рисунки "Етнически обичаи и култура на моя народ" - Словения

Нанси Давидова - 13 г -  Диплом за уникални постижения

Адриана Георгиева Аспарухова - 10 г - Диплом за уникални постижения

Рени Петрова -  Диплом - специално признание за учител

 

Конкурс за детска рисунка АЕЦ"Козлодуй"- енергия за чиста природа

Сияна Яворова Джелепска - ПЪРВО МЯСТО във втора възрастова група

Калина Ачкова Михайлова - ПООЩРИТЕЛНА награда във трета възрастова група

5- ти Национален конкурс за рисунка "Народните приказки - извор на мъдрост и доброта"

Борис Радославов -13г - СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на Сдружение "Дай, бабо, огънче!" гр Перник

 

 16-и Национален конкурс за весели детски рисунки "Малките нашенци" -гр. Казанлък

Борис Радославов Петров - Диплом - СПЕЦИАЛНА НАГРАДА  на ОДК "Св. ИВАН РИЛСКИ" гр. Казанлък

Студио "Рениарт" - Диплом за активно участие

2012 година

Хидерабад. Индия. Четвърта международна младежка и детска изложба "Уханието на разцъфтяващото изкуство"

Василена Александрова Иванова - Златен медал за експресивна живопис

Любомира Минчева - награда на журито за добра рисунка

Веселина Кръстева - награда на журито за добра рисунка

Ралица Руменова - диплом за отличие

Ралица Перчинкова - диплом за отличие

 

Румъния. Музей Голещи. Международен конкурс "Традиционни сватбени ритуали"

Сияна Яворова Джелепска - Второ място

Любомира Минчева - поощрителна награда

Мила Емилова - диплом

Нанси Давидова - диплом

 

Токио. Япония. 13 междинароден конкурс за опазване на околната среда

Изабел Спасова, Любослав Славеев, Адриана Аспарухова, Веселина Кръстева, Василена Димитрова

 

Евора.Португалия. 13 международен конкурс за младежко изкуство.

Студио "Рениарт" - диплом за представяне

Рени Петрова - диплом за представяне

 

Областен конкурс "Как искам Европейският съюз да промени моя град"

Дарина Накова - първо място

Наталия Миленова - поощрителна награда

Сияна Яворова - поощрителна награда

Магдалена Томова - поощрителна награда

Петьо Петев - поощрителна награда

 

Национален конкурс  "Вълшебството на цветята"

Давид Йошков - 1-во място

Василена Иванова - 2 място

Георги Цветанов - 2 място

Петьо Петев - 3 място

Йоана Динчева - 3 място

 

Международен конкурс Газиантеп, Турция

 Сияна Яворова - диплом

Василена Иванова - диплом

Десислава Станоева - диплом

 

Международен конкурс "Битола 2012", Македония

Людмила Миткова - диплом

 

Международен конкурс "Тъпан бие - хоро се вие

Ралица Руменова - поощрителна награда

Адриана Георгиева - пощрителна награда

 

Национален конкурс за ученическа рисунка на тема "Пейзаж от моята България"

 Василена Александрова Иванова - почетна грамота

Ива Еленкова                                     -  почетна грамота

Дениса Луканова                                - почетна грамота

Студио по изобразително изкуство "Рениарт" - почетна грамота за цялостно представяне

Международен конкурс за деца и младежи "Уханието на разцъфтяващото изкуство"- ИНДИЯ

Василена Александрова Иванова -  ЗЛАТЕН МЕДАЛ

Мила Емилова Иванова                    - ЗЛАТЕН МЕДАЛ

Василена Димитрова                         - ДИПЛОМ

Марина Накова                                    - ДИПЛОМ

Костадин Диманов                              -ДИПЛОМ

Рени Петрова                                       - ДИПЛОМ ЗА  заслуги за УЧИТЕЛ

 

 

 2011 година

Национален конкурс за рисунка и есе "Място под небето"

Веселина Кръстева - грамота за участие в изложбата

БеатрисТодорова - грамота за участие в изложбата

 

Национален конкурс за рисунки на тема ,,Орлите са красиви!'':

Василена Иванова - първо място

Глория Харалампиева -поощрителна награда

Давид Йошков - поощрителна награда

 

Национален конкурс за рисунки на тема ,,Морето не е за една ваканция'':

Василена Иванова - трето място

 

Национален конкурс за детска рисунка на тема "Фиордите на Норвегия":

Мила Емилова - първа награда

Любомира Минчева - поощрителна награда

 

16 международен конкурс - изложба на детски рисунки - Словения

Ива Еленкова - уникален приз в групата до 10 години

 

2010 година

Meждународен конкурс за детско и младежко творчество "Ароматът на разцъфващото изкуство" - Индия

Веселина Цветанова - златен медал

Марина Накова - златен медал

Давид Йошков - диплом

Дениса Димитрова - диплом

Снежана Светозарова - диплом

 

Конкурс за детска рисунка на НАЦИОНАЛЕН ПАРК "ПИРИН" -5 награди - участие в пленер, диплом и предметни награди на :

Давид Йошков

Василена Иванова

Веселина Цветанова

Десислава Григорова

Цветемира Даниславова

 

Конкурс за детска рисунка на Фондация "библейска лига" - България

Валерия Филипова - второ място

Любослав Славеев, Василена Александрова, Натали Ненчева - книги

 

Трети национален конкурс за детско творчество "Кукери"-град Българово

Борис Петров - второ място

Любослав Георгиев -диплом

Еделина Васкова - диплом

Валерия Филипова - диплом

Ива Иванова - диплом

 

Международен конкурс за детско творчество  "Пчеларството - екология и плодородие, пчелният мед - здраве и дълголетие" - Плевен

Давид Йошков - второ място

 

Международен конкурс за детска рисунка "Портрет - портрети"- Ксанти, Гърция

Иванина Ивайлова - трето място

 

Международен конкурс "Ароматът на разцъфтяващото изкуство"-организиран от "Young Envoys International" - Индия

Анита Петкова Ненчева - златен медал

Василена Александрова Иванова - почетна диплома

Снежана Светозарова Григорова - почетна диплома

 

2009 година

Национален конкурс за детска рисунка "Моята Вселена"- Хасково

 Костадин Георгиев - трето място

Национален конкурс „Куба – далечна и близка” София -  8 дипломи за участие

Национален конкурс за детска рисунка - проект за пощенска марка, посветен на 130-годишнината на българските пощи.

 Светлин Симеонов-второ място

Александра Радославова-поощрителна награда

.Национален конкурс за рисунка “Ябълката” – Стара Загора

Давид Йошков-трето място

Национален конкурс-изложба “Пътуване към звездите” - Ловеч

Давид Йошков-второ място

Национален конкурс за детска рисунка “Пролет в листата” – Кюстендил

 Почетна грамота за студиото.

Национална изложба “Музиката - мой живот” -Казанлък

Иво Ивайлов - диплом.

Национален конкурс “Вълшебствата на зимата” на списание “Пчелица”

Стефани Росенова-трета награда

.6 награди от международния конкурс за детски рисунки “Да спасим планетата Земя” в Япония

Четвърта международна изложба на тема “Кой съм аз? Кой е моят народ?” на списание “Ликовни свет”,  Словения

 Венислав Росенов-Индивидуален уникален приз

Международен конкурс “Битоля’09" - Македония

Веселина Кръстева-Диплом

Симона Петьова- Диплом

 

2008 година

2008 Дипломи от международни конкурси в Словения, Македония, Япония, Индия, Полша, Чехия.

2007 година

Национален конкурс “Малките нашенци” – Казанлък - специална награда.

Национален конкурс “АЕЦ – Козлодуй – енергия, природа” – специална награда.

2006 година

Международен конкурс за опазване на природата – Япония – поощрителна награда

Международен конкурс за детски рисунки, Сечуан – Китай – 4 златни и 2 сребърни медала

.Международен конкурс “Шанкар” – Индия – сребърен медал

Национален конкурс “Куба – далечна и близка” – І и ІІІ награда. Национален конкурс “Детство мое “ – ІІІ награда.

Национален конкурс “Ние българите “ – ІІІ награда

.Национален конкурс за коледни картички – две І–ви, една ІІ-ра награда и две ІІІ-ти награди.

2004 година

Международен конкурс за детска рисунка “Дъга“ – Унгария – 1 златен и 1 сребърен медал.

Международен конкурс “Шанкар” – Индия – сребърен медал.

Международен конкурс за детско и младежко творчество – Евора – Португалия – 1 златен и 2 сребърни медала.

Международен конкурс “Малък битолски Монмартър” – Македония – златна палитра и дипломи за индивидуални постижения

2002 година

Международен конкурс “Шанкар” – Индия – сребърен медал.

2001 година

Международен конкурс за весела детска рисунка – Скопие, Македония – сребърен медал.

Международен конкурс за детско и младежко творчество – Евора – Португалия - 3 златни, 1 сребърен медал и участие в международен пленер

1998 година

Международен конкурс “Малък битолски Монмартър” – Македония – златна палитра

1997 година

Международен конкурс за модерни изделия от текстил “Силезиани” – Полша – І награда

1996 година

Международен конкурс “Малък битолски Монмартър” – златна палитра и златен плакет за най добра колекция

1994 година

Златна палитра и участие в международен пленер „Малък Битолски Монмартър”